Współpraca

Blog jest źródłem informacji o życiu w Czechach, pełen jest opowiastek z życia na czeskiej ziemi wziętych, zawiera też różne propozycje turystycznych destynacji. Pojawiają się również posty o charakterze bardziej ogólnym, dotyczącym podróżowania i dotykania innych kultur, a także języków obcych. Chętnie nawiążę współpracę w zakresie powyższej tematyki, zarówno z bloger@mi lub firmami, np. poprzez:

  • recenzję usługi (związanej z branżą turystyczną lub nauki języków obcych)
  • recenzję produktu (który np. pochodzi z Czech albo z Czechami jest w jakiś sposób związany)
  • materiał promocyjny (artykuł + post na fb + post na Insta), np. dotyczący wyjazdu w dany region
  • współpraca na zasadzie wpisu gościnnego, np. na innych blogach podróżniczych

Czytelnikami bloga są niemal po połowie kobiety (48,7%) i mężczyźni (51,3%). Prawie 40% czytelników to osoby w wieku 25-34, 18% to osoby w wieku 35-55 i 16% to osoby w wieku 18-24.

Blog jest stosunkowo nowym tworem, tworzę go w obecnej formie od lipca 2017 roku. Obecnie w każdym miesiącu odwiedza go trochę ponad 5 tysięcy użytkowników.

Fanpejdż na fb liczy sobie obecnie 1184 osoby, które kliknęły Lubię to i 1246 obserwujących. Grupa DCW to 1323 osoby. Profil na insta DCW ma 506 obserwujących.

Jeśli widzisz pole współpracy, zapraszam do kontaktu: pasinska.marta@gmail.com.

Marta

Gdzie mnie możecie jeszcze usłyszeć/przeczytać?

  • Drozdowisko – gościnnie wystąpiłam w nagraniu podcasatu Teresy Drozdy o Czechach i ich kulturze; ten odcinek poświęcony był życiu polskich ekspatów w Czechach; opowiadałam w nim o tym, jak to jest żyć w Czechach poza Pragą i dlaczego Czesi przypominają mi hobbitów.
  • Rozmowa z ekspertem w Meloradiu – jak aktywnie wypoczywać w Czechach – czyli krótka rozmowa z Alicją Myśliwiec, podczas której opowiadałam, jak Czechy można aktywnie zwiedzać
Przewodnik po Czechach